Uzņēmums SIA «Naukšēni» atrodas Valmieras novadā Naukšēnos, kuru teritorija robežojas ar Igauniju un atrodas netālu no Rūjienas. Uzņēmuma darbības sfēra ir plaša: lauksaimnieciskās produkcijas ražošana, piena lopkopība, kokapstrāde, rudzu iesala, minerālūdens, bezalkoholisko dzērienu un augu eļļu ražošana.

Jau 40 gadus, saglabājot seno laiku tradīcijas, Naukšēnos ražo rudzu iesalu, kas ir fermentiem, vitamīniem un mikroelementiem bagāta dabiska izejviela maizes ražošanai. Rudzu iesals tiek ražots no pašu zemē audzētām izejvielām – rudziem, tādēļ kvalitātei var izsekot no tīruma līdz maisam.

Tā kā esam lauksaimnieki, audzējam arī ķimenes, linus un rapsi. Daļu no veselīgajām sēkliņām fasējam, daļu izmantojam nerifinētu auksti spiestu eļļu ražošanai.

No Latvijā audzētām ogām Naukšēnos tiek gatavoti dažādi dabīgi sīrupi, ābolu un ķirbju sula.

Naukšēnos pilda arī izslavēto Valmieras minerālūdeni, ko iegūst no 260 m dziļa pazemes urbuma Valmierā. Šis ūdens jau vēsturiski pazīstams ar savu unikālo garšu.

Ceram, ka šie veselīgie, garšīgie un dabīgie produkti iepatiksies ar Jums! To visu vari nopirkt www.220.lv , vai pasūtīt pa tālruni 27 334 797 un saņemt OMNIVAS PAKOMĀTĀ!